کارگزار | اولین و بزرگترین پلتفرم سرمایه گذاری مطمئن و بدون ریسک ارز
کارگزار | اولین و بزرگترین پلتفرم سرمایه گذاری مطمئن و بدون ریسک ارز
تنها کارگزار معتمد و رسمی پارسی زبانان در بازار ارز و بورس بین الملل
قوانین و مقررات کارگزاری

مقدمه
تمام مطالب ارائه شده در تمام صفحات وب سایت www.kargozar.info از شرکت کارگزار (در اینجا "کمپانی")، شامل، اما نه تنها به تمام اسناد، پیشنهادات و نظرات محدود شده است، بخشی از شرایط عمومی کسب و کار (بعد از "شرایط") شرکت KARGOZAR (در اینجا "کمپانی"). با شرایط زیر آشنا شوید و اطمینان حاصل کنید که هدف و محتوای این شرایط را کاملا درک کرده اید.

شما باید قبول بفرمایید که با ثبت نام در سایت، با این شرایط و قوانین موافقت میکنید.

شرایط و ضوابط
1. هنگام ثبت نام در سایت ما، شما تضمین می کنید که شما می توانید به طور قانونی تعهدات قراردادی را تحمل کنید و شما حداقل 18 سال سن داشته اید
2. این شرایط فقط مربوط به همکاری متقابل بین شما و شرکت از طریق همکاری بر اساس سایت است
3. شرکت می تواند در هر زمانی منع ارائه سرویس شما بدون توضیح دهد.
4. شرکت برنامه های سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاری فراهم می کند. این برنامه های سرمایه گذاری در بخش «برای سرمایه گذاران» سایت ما قرار دارد.
5. شرکت متعهد به ارائه درآمد اعلام شده برای تمام طرح های سرمایه گذاری خود است.
6. شرکت متعهد شده است تا شما را با دفتر شخصی خود در سایت تضمین کند.
7. شرکت متعهد شده است که به طور دائم در حال فعال کردن سایت برای استفاده از مواردی باشد که اجرای این پاراگراف به دلایل فراتر از کنترل شرکت غیرممکن باشد، که عبارتند از:
✓ نیروی محرکه طبیعی، منشاء سیاسی و تکنولوژیکی که توسط شرکت رخ داده است؛
✓ نیروی محرکه علمی طبیعی، سیاسی و تکنولوژیکی که توسط شما رخ داد؛
✓ شکست سخت افزار؛
✓ حملات هکرها.

8. شرکت از زمان به زمان حق دارد که عملکرد سایت را مطابق با دلایل زیر تعلیق کند، اما به آنها محدود نمی شود:

✓ به روز رسانی محتوای سایت؛
✓ به روز رسانی بخش نرم افزاری سایت؛
✓ کار تعمیر و نگهداری و / یا تعمیر و نگهداری خدمات سیستم های سایت.
9. شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیانهای ناشی از حقایق ندارد، همانطور که در پاراگرافهای 7 و 8 این شرایط توضیح داده شده است.

10. شرکت موظف است بلافاصله، بدون تاخیر پرداخت را براساس پیشنهادات سرمایه گذاری و پرداخت های کمیته های شریک خود انجام دهد، مگر اینکه در قوانین پردازش پرداخت ها در یک سیستم حقوق و دستمزد الکترونیکی خاصی تنظیم شود. 11. شرکت هیچ مسئولیتی در قبال زیان های ناشی از عدم توانایی پرداخت آنلاین به دلایل فراتر از کنترل منطقی شرکت ندارد، که عبارتند از:
✓ تعلیق آثار API-terminal در ابتکار صاحب این سرویس؛
✓ کار فنی یا تعمیر و نگهداری بر روی سرور که در آن سایت سیستم پرداخت الکترونیک واقع شده است؛
✓ کارهای فنی یا تعمیر و نگهداری سیستم پرداخت الکترونیک در سایت؛
✓ تغییر ناگهانی قوانین پردازش پرداخت در یک سیستم پرداخت الکترونیکی خاص.

12. شرکت حق تغییر و / یا اضافه کردن پیشنهادات سرمایه گذاری را دارد که در مورد آن اطلاعیه مربوطه در بخش "اخبار کارگزاری" خواهد شد

13. شرکت حق ارسال نامه های اضافی، اعلان ها، پرسشنامه ها، نظرسنجی ها و پیشنهادات به ایمیل هایی را که هنگام ثبت نام استفاده می کنید، ارسال می کند.
14. شرکت هیچ ناراحتی و یا ضرر مربوط به اجرای یا عدم اجرای پاراگراف 12 و 13 این شرایط را ندارد.
15. این شرکت حق اضافه کردن سیستم های جدید حقوق و دستمزد الکترونیکی را به فرآیند سرمایه گذاری می دهد، در مورد آن اطلاعیه مربوطه در بخش "اخبار ما" .
16. شرکت حق دارد دسترسی به دفتر شخصی خود را در مواردی که شما :
✓ ایجاد حساب های چندگانه؛
✓ با این شرایط موافق نیست؛
✓ حقوق دیگر شرکت کنندگان در روند سرمایه گذاری و / یا حقوق شرکت را نقض کنید ✓ استفاده از هرزنامه؛
✓ سعی کنید عملکرد و / یا یکپارچگی سایت را با هر گونه روش، از جمله اما نه محدود به اسب های تروجان و برنامه های ویروس، برنامه های فیشینگ و برنامه هایی که با هدف شکستن سیستم سایت، محدود می شوند؛
✓ تلاش برای دسترسی به دفاتر شخصی دیگر شرکت کنندگان؛ بی اساس به انتشار اطلاعات مخرب در مورد شرکت کنندگان شرکت؛
✓ عمدا یا ناخواسته به شهرت شرکت آسیب برساند
این لیست از نقض و اقدام ممنوع است که جامع نیست و می تواند در هر زمانی تکمیل یا افزایش یابد.

17. شرکت حق هرگونه تغییر و اصلاح در این شرایط را در هر زمان و بدون هشدار پیشرفته حفظ کرد.
18. شما باید به طور مستقل هر گونه تغییرات و اصلاحات را کنترل کنید که می تواند در این شرایط انجام شود.
19. شرکت هیچ گونه ناراحتی و / یا تلفات ناشی از اجرای یا عدم اجرای پاراگراف های # 16، # 17 و # 18 این شرایط را ندارد.
20. تمام بخش های سایت که تنظیم، اطلاع رسانی و / یا دستورالعمل را دنبال می کنند، نتیجه ی منطقی و قانونی این شرایط هستند.
21. تمام روابط مالی، مشاوره و اطلاعاتی که ممکن است با شرکت ما داشته باشید باید به عنوان یک معامله خصوصی محسوب شود، جزئیات آن به هیچ یک از شخص ثالث افشا نخواهند شد.
22. در صورت هر گونه اختلافاتی که می تواند در روند روابط مالی، مشاوره و اطلاعات بین شما و شرکت ما بوجود آید، آنها به طور منحصربفرد مذاکرات حل خواهد شد تا وضعیت بحث برانگیز به طور کامل حل شود.
23. این شرکت یک سازمان بیمه ای یا بانکی نیست، هیچ گونه ضمانت نامه ای و تمام روابط مالی، مشاوره و اطلاعاتی که ممکن است با شرکت ما داشته باشد، آنها را با اراده خود و به طور کامل به طور داوطلبانه آغاز نمی کنند.
24. شما موافقت می کنید که هر گونه داده ای که توسط شرکت به شما داده می شود فقط برای استفاده شما از خدمات و استفاده از اطلاعات شخصی شما توسط این شرکت معتبر و قانونی در این شرایط است.

سیاست حفظ حریم خصوصی

کارگزار در حال تلاش برای محافظت از اطلاعات خصوصی شما در بالاترین سطح ممکن است. سیاست حفظ حریم خصوصی شرکت ما در نظر گرفته شده است که هر سرمایه گذار را در مورد اقداماتی که ما برای حفاظت از اطلاعات شخصی ارائه شده به ما ارائه می دهد، آگاه سازیم و همچنین به منظور اطمینان از اطلاعاتی که ما جمع آوری می کنیم و چگونگی استفاده از آن را آشنا کنیم. سیاست حفظ حریم خصوصی به بازدید کنندگان سایت و سرمایه گذاران ما اعمال می شود.

چه اطلاعاتی را جمع آوری می کنیم و چگونه از آن استفاده می کنیم.
هنگامی که شما با سایت www.kargozar.info ارتباط برقرار می کنید، به هر صفحه ای از وب سایت ما مراجعه کنید، و همچنین هنگام استفاده از محصولات ما و / یا اطلاعات ما، سیستم های ما به طور خودکار اطلاعات زیر را جمع آوری می کنند:
✓ اطلاعات پرداخت شما؛
✓ آدرس ایمیل؛
✓ شناسه های آنلاین (کوکی ها)؛
✓ محل سکونت شما؛
✓ مرورگر وب، نسخه آن؛
✓ آدرس IP شما؛
✓ اطلاعات مربوط به سیستم عامل شما.
جدا از آن، تنها به منظور بهینه سازی همکاری ما، می توانیم به شما اطلاعات بیشتری ارائه دهیم. هنگامی که شما در سایت ثبت نام می کنید، شما موافقت می کنید اطلاعات شخصی و اطلاعات اضافی خود را ارائه دهید.

امنیت اطلاعات
کارگزار تمام اقدامات فنی، اداری و فیزیکی لازم برای امنیت سایت، پایگاه داده سایت و سرور، جایی که سایت و پایگاه های آن در آن قرار دارد، و همچنین تمام اقدامات و روش های لازم برای محافظت از دسترسی غیر مجاز، استفاده و افشا اطلاعات در مورد مشتریان ما توسط اشخاص ثالث.

دسترسی و به روز رسانی اطلاعات
شما می توانید اشتباهات را در اطلاعات ارائه شده توسط شما در زمان ثبت نام اصلاح کنید، اگر با سرویس پشتیبانی مشتری تماس بگیرید، برای انجام این کار به بخش "پشتیبانی" در سایت ما مراجعه کنید یا به اداره شخصی دسترسی داشته باشید و اطلاعات مربوطه را وارد کنید به روز رسانی (فقط برای اضافه کردن جزئیات پرداخت، که در زمان ثبت نام اضافه نشده است).

تغییرات در سیاست حفظ حریم خصوصی
کارگزار می تواند اطلاعات و یا افشای اطلاعات، که می تواند شخصیت خود را شناسایی، تنها اگر شما به طور مستقیم و صریح با آن موافق. در هر مورد دیگری ما تحت هیچ شرایطی اطلاعات شخصی شما را افشا نخواهیم کرد. هر گونه تغییر در این سیاست حفظ حریم خصوصی از لحظه انتشارات واقعی خود در این بخش از سایت وارد شده است.

سیاست ضد هرزنامه

کارگزار متضمن استفاده از هرزنامه است. کمپانی ما بر تعریف مشترکی از آنچه که «اسپم» است، تکیه نمی کند. به همین دلیل است که برای جلوگیری از اینکه یک اسپمر محسوب شود، باید این بخش را با دقت بخوانید تا بدانید که دقیقا چه نوع اسپم برای کمپانی ما است.

شما نباید موارد زیر را انجام دهید:
✓ ارسال ایمیل به افرادی که از شما از شما خواسته اند؛
✓ لینک های مربوط به وب سایت ما در انجمن های بحث، گروه های خبری و وب سایت هایی که ممنوع است؛
✓ برای ارسال ایمیل از آدرس های ایمیل که از اشخاص ثالث خریداری کرده اید استفاده کنید.
✓ استفاده از خدمات اشخاص ثالث برای ارسال خبرنامه لینک مربوطه شما؛
✓ از اسکریپت استفاده کنید که به طور خودکار و بدون اطلاع اعضای سایت شما برای دریافت اطلاعیه های شما، که مربوط به شرکت ما، وب سایت ما یا لینک مربوطه شما به وب سایت ما است، مشترک شوید.
این لیست اقداماتی که شرکت ما به عنوان هرزنامه به رسمیت می شناسد، جامع نیست و می تواند در هر زمان و به هر حال تکمیل و یا افزایش یابد. اگر مطمئن نیستید که چگونه اقدامات خود را طبقه بندی کنید، قبل از این اقدامات، لطفا از بخش "پشتیبانی" ما در وب سایت ما برای مشاوره خدمات پشتیبانی مشتری ما بازدید کنید. ما به تمام مشتریان ما احترام می گذاریم و به شما کمک می کند تا به شما در جلوگیری از سوء استفاده از این سیاست ضد هرزنامه کمک کنیم. نقض این سیاست ضد هرزنامه منجر به مسدود کردن دفتر شخصی خواهد شد. تمام پولی که در لحظه مسدود شدن می تواند در دفتر شخصی شما باشد، بازگردانده نمی شود.

تغییرات در سیاست ضد هرزنامه
فهرست اقداماتی که ما در نظر داریم هرزنامه است، می تواند از زمان به زمان تغییر کند. اقدامات برای جلوگیری از استفاده از هرزنامه همچنین می تواند در هر زمان و بدون مشاوره قبلی تغییر کند. شما موافقت می کنید به طور مستقل هر گونه تغییرات و / یا اصلاحات را دنبال کنید، که می تواند در این سیاست ضد هرزنامه شرکت ما ظاهر شود.

روش سیاست ضد هرزنامه
این سیاست ضد هرزنامه به همه سرمایه گذاران کارگزار، که دارای دفتر شخصی (ثبت شده) در سایت www.kargozar.info هستند، گسترش می یابد. این سیاست ضد هرزنامه در چارچوب و مطابق با "شرایط عمومی تجارت" شرکت کارگزار است.